fbpx

O mnie

DamianCześć. Mam na imię Damian Jarzyna i jestem wielkim fanem czołgów i innych wozów bojowych.

Po raz pierwszy z tym tematem spotkałem się w wieku 12 lat, gdy chodziłem jeszcze do gimnazjum. Pamiętam, że zaczytywałem się w czasopiśmie „Gazety Wojenne” i tych małych książeczkach z serii Żółtego Tygrysa. No i, jak chyba każdy z nas, oglądałem klasykę serialu „Czterej pancerni i pies”.

Jednak wiedz, że te pozycje miały dużo błędów merytorycznych, lub propagowały ewidentne kłamstwa. Mam jednak do nich duży sentyment, ponieważ dzięki nim poznałem trochę modeli i bardzo mi się to spodobało.

Moja pasja do czołgów i II wojny światowej trwa po dziś dzień. Czytam wszystko, co tylko ma związek z tym tematem.

Stworzyłem tego bloga dla innych fanów wojsk pancernych. Będę w nim zamieszczał informacje na tematy związane z wozami bojowymi:

-opisy poszczególnych modeli

-największe bitwy pancerne

-postacie najsłynniejszych dowódców

-i wiele innych ciekawych wiadomości.

To wszystko znajdziesz na moim blogu. Życzę Ci miłej lektury. Muszę Cię jednak ostrzec. Piszę tutaj, CO JA WIEM i CO JA MYŚLĘ o czołgach, co niekoniecznie musi być prawdą.Na pewno nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Jestem pasjonatą czołgów. Nigdy nie miałem przyjemności wsiąść do czołgu i przejechać się nim.

Tak więc, jeżeli szukasz tutaj informacji, jak się jeździ czołgiem, jak się zmienia w nim biegi, to może poszukaj innej strony w internecie.

Jednak jeżeli zostaniesz razem ze mną, to razem możemy ciekawie spędzić czas na poznawaniu broni pancernej od podszewki.

Pozdrawiam i do usłyszenia

Damian Jarzyna Czołgi Świata

Damian Jarzyna
autor bloga

Get an awesome embedded message box!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.